Top


پیگیری سفارش:

چطور می توانیم سفارشم را پیگیری کنم؟

وارد سایت کوچ کالا شوید.
شناسه سفارش را در کادری که مشاهده می کنید وارد نمایید.
در این قسمت با زدن روی فلش میتوانید جزییات سفارش خود را ببینید.
میتوانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.
حداکثر زمان تحویل کالا از زمان ثبت سفارش و موجود بودن کالا  ، 7 روز کاری خواهد بود.بدیهی است در شرایط غیر متعارف نظیر بارش بارف،زلزله،سیل و نظایر آن این مدت افزایش خواهد یافت.
***************************************************************
تا چند روز مهلت دارم محصول خریداری شده ی خود را مرجوع کنم؟

- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به کوچکالا اطلاع داده شود.

- لازم است کارتن و جعبه اصلی  یا بسته بندی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، و یا پاره و مخدوش کردن کارتن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

-اگر کالا توسط کاربر ایراد پیدا کند(شکستگی-خط و خش)شامل این سرویس نمی باشد.

-استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

********************************************************
در صورتی که کالا ایراد ظاهری داشته باشد ، تا چه زمانی مهلت برگشت کالا را دارم؟
 
آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش کوچ کالا از طریق صفحه تماس با ما، ثبت درخواست مرجوعی در پروفایل و تلفن به ما اطلاع داده شود.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به کوچ کالا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.پس از ثبت درخواست ، کارشناسان فروش جهت بازگرداندن کالای معیوب و تعویض آن با شما تماس خواهند یافت.
******************************************************
 روند استرداد وجه :در صورت انصراف از خرید تا 48 ساعت بعد از ثبت کالا یا تحویل کالا ،بایستی با ثبت  ایمیل در قسمت "تماس با ما" درخواست انصراف را اعلام و ارسال نمایید .پس از ثبت درخواست ، کارشناسان فروش جهت بازگرداندن  وجه کالا با شما تماس خواهند یافت.  در صورت تحویل گرفتن کالا  توسط مصرف کننده  و حائز شرایط بودن استرداد وجه  منطبق با مطالب بالا ، تنها هزینه مرجوع نمودن کالای خریداری شده ، هزینه  حمل مجدد به عهده  مصرف کننده است.در غیر اینصورت استرداد وجه مقدور نخواهد بود.
***************************************
https://www.instagram.com/koochkala/